O nás

O nás

 

Vítejte v Bel Corpo, vašem novém zdroji pro dámskou italskou módu a veselé ponožky!

 

Jsme malou, ale vášnivou firmou, která si zakládá na osobním přístupu ke každému kousku oblečení. Každý produkt pečlivě vybíráme a testujeme, abychom vám mohli nabídnout pouze to nejlepší. Naše skladové zásoby znamenají, že váš výběr je okamžitě k dispozici, a naše vlastní fotografie a detailní měření vám zajistí, že si můžete být jisti správnou velikostí.

 

Nemusíte se obávat, že byste byli jen jedním z mnoha. Každá objednávka je pro nás zvláštní událostí, které věnujeme veškerou naši péči a lásku. Jsme tu pro vás, abychom vám zajistili ten nejlepší servis, ať už jste naše první či stálé zákaznice.

 

Když nakoupíte u nás, nejenže podpoříte malou rodinnou firmu, ale také si obohatíte svůj šatník o kousky plné života, elegance a pohodlí. Každých 14 dní přinášíme do naší nabídky nové produkty, abyste měly vždy co objevovat.

 

A pokud se stane, že si svého nového kousku zamilujete hned na první pohled, ale přece jen nesedí tak, jak byste si představovaly, nebo vám nesedí barva úplně dokonale, nebojte se! Máte možnost vrátit zboží do 14 dnů od nákupu.

 

Těšíme se, že vám můžeme být nablízku při každém kroku vašeho módního dobrodružství. Vstupte do světa Bel Corpo a buďte unikátní s námi!

1 položek celkem